Tornister pełen uśmiechów 2022

Pragniemy ponownie zaprosić do akcji „Tornister pełen uśmiechów” podczas której bezpłatnie przekażemy do parafii plecaki, które otrzymają potrzebujące rodziny z Polski i Ukrainy.

Celem akcji jest włączenie we współpracę parafii, która rozprowadza puste plecaki parafianom, a ci zwrócą je zapełnione „wyprawką szkolną”. Takim sposobem Parafialny Zespół Caritas we Władysławowie przed rozpoczęciem roku szkolnego będzie mógł wspomóc najbardziej potrzebujące rodziny ze swojej parafii oraz przekazać do Centrali Caritas w Sopocie plecaki które dostarczymy rodzinom ukraińskim. Połowa odebranych plecaków pozostaje do dyspozycji PZC we Władysławowie. Istnieje także możliwość sfinansowania samego plecaka jak i wyposażenia.

Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej: www.caritas.gda.pl. Zgłoszenia chęci wypełnienia takiego plecaka przyjmuje ks. proboszcz Sławek do 7 sierpnia. Potem odbierze plecaki z siedziby Caritas i rozda zgłoszonym.

Komentarze

komentarze