Warsztaty GOSPEL 2017 w Gniewie | 9-13.08

Serdecznie zapraszamy na profesjonalnej warsztaty wokalne, które odbędą się w Gniewie od 9 do 13 sierpnia, w ramach XXI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej GOSPEL. W warsztatach udział brać mogą dzieci, młodzież i dorośli. Wokalne warsztaty poprowadzą Wayne Ellington  i Peter Steinving. Jeśli więc lubisz śpiewać, chcesz podszkolić swój wokalny warsztat pod okiem doświadczonych instruktorów, te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

ZWIEŃCZENIEM CZTERODNIOWYCH WARSZTATÓW BĘDZIE POWARSZTATOWY KONCERT CHÓRU – 13 SIERPNIA, KTÓRY WYSTĄPI PRZED NIEDZIELNYMI GWIAZDAMI FESTIWALU!

Regulamin warsztatów:
1. Zajęcia będą się odbywały na Zamku w Gniewie.
2. Zajęcia będą się odbywały w  grupach, ustalonych przez organizatora.
3. Pełen koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 160 zł/os przy zapisie do końca maja, 170 zł przy zgłoszeniu do końca czerwca, 180 zł przy zapisie do końca lipca, 200 zł przy zgłoszeniu w sierpniu.
W ramach powyższej kwoty organizatorzy zapewniają:

  • uczestnictwo w zajęciach warsztatowych,
  • zakwaterowanie w salach szkolnych (należy zabrać śpiwory i karimaty),
  • wyżywienie całodzienne.

4. Dojazd na koszt własny.
5. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie Stowarzyszenia Gospel oraz uiszczenie przedpłaty w kwocie 100 zł na rachunek bankowy Stowarzyszenia (Bank Spółdzielczy Skórcz nr 15 8342 0009 0000 5210 2000 0002). W przypadku rezygnacji w terminie po 1 lipca 2017 nadesłane przedpłaty nie będą zwracane.
6. Uczestnik warsztatów wyraża zgodę na rejestrację wizerunku podczas koncertów i warsztatów, w których bierze udział.
7. Uczestnicy niepełnoletni przyjeżdżają z opiekunem, bądź zgodą opiekuna na uczestnictwo w warsztatach Gospel w terminie 9-13 sierpnia 2017 r.
8. Uczestnicy zobowiązani są uczestniczyć we wszystkich zajęciach przewidzianych przez Organizatora.

PROGRAM WARSZTATÓW GOSPEL

Szczegółowe informacje na stronie www.gospel-festiwal.pl.

Komentarze

komentarze