Wielka Pokuta na Jasnej Górze – 15 października

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”
Św. Paweł
POWSTAŃ, PODEJMIJ WYSIŁEK I Z ODWAGĄ RUSZ POD PRĄD.
POKUTA TO POTĘŻNE NARZĘDZIE DO WALKI ZE ZŁEM.
Dzięki niej tworzy się nowa jakość zniszczonej przez grzech relacji między Stwórcą, a stworzeniem. Pokuta jest kluczem do Bożego Miłosierdzia. A dzisiaj tak bardzo potrzebujemy Miłosierdzia. Miłosierdzia, które może odwrócić bieg historii i całego całego świata.
15 PAŹDZIERNIKA, NA JASNEJ GÓRZE ODBĘDZIE SIĘ „WIELKA POKUTA”.
…bo, jak mówił u tronu Matki Jasnogórskiej św. Jan Paweł II „Przychodzimy tutaj, gdzie od wieków ludzie przychodzili do Ciebie po wolność i przy Tobie – nawet w niewoli – czuli się wolnymi”.
Czy przyszło Ci na myśl, aby modlić się za swój kraj? Czy prosiłeś kiedyś Boga o wsparcie dla swojej Ojczyzny? Teraz możemy zrobić to wspólnie na Jasnej Górze!
PODEJMIJMY MODLITWĘ PRZEBŁAGANIA
– przez wstawiennictwo wszystkich chórów i mocy anielskich, wszystkich polskich świętych oraz dusze naszych rodaków w czyśćcu cierpiących. Wezwij na pomoc Naszą Królową – Maryję! Przyjedź na Jasną Górę w sobotę,15 października.
TRWA WALKA CYWILIZACJI ŻYCIA Z CYWILIZACJĄ ŚMIERCI.
Potrzebujemy interwencji Boga w poważnych problemach, których sami nie rozwiążemy. Polski naród jest podzielony. Coraz więcej w nas zniechęcenia, złości, zawiści, zazdrości i nieczystości. Coraz więcej rodzin jest poranionych. Wzrasta liczba rozwodów. Wielu ludzi żyje w lęku, depresji, niepewności. Są to skutki grzechów, które popełniliśmy my i nasi przodkowie.
BĄDŹMY TAM RAZEM, BY PROSIĆ TAKŻE ZA TYMI, KTÓRZY NIE MOGĄ ZROBIĆ TEGO SAMI!
Zaczynamy o godz. 11:00. W pierwszej części spotkania będziemy dziękować Bogu, modlić się o dary Ducha Świętego i przygotowywać nasze serca do popołudniowej Eucharystii i modlitwy pokutnej, która została rozeznana i przygotowana specjalnie na to wydarzenie.
Katechezy i modlitwy poprowadzą: ks. Antonello Cadeddu, ks. Henrique Porcu oraz ks. Piotr Glas, egzorcysta,a Mszę Świętą będą celebrować księża biskupi na czele z abp Stanisławem Gądeckim, przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski.
Szczegóły na stronie WielkaPokuta.pl oraz na profilu facebook.
Przez stronę WielkaPokuta.pl można zamawiać plakaty i ulotki do rozwieszenia w parafii, szkole, bloku i całej okolicy
PRZEŚLIJ TO ZAPROSZENIE KOLEJNYM OSOBOM.
Niech Bóg Wam błogosławi, a Maryja chroni w swoim Niepokalanym Sercu!
Pozdrawiamy,
Zespół organizacyjny

Komentarze

komentarze