Wycieczka: Wrocław – Wałbrzych i okolice

Oferta wycieczki: Wrocław – Wałbrzych i okolice – termin 26.09.2016 – 30.09.2016.

Zakwaterowanie: Hotele we Wrocławiu i Szczawnie Zdroju

Program Wycieczki:

  • I. 26.09 – Godzina 5:30 wyjazd z Chłapowa, przyjazd do Wrocławia w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja i wieczorny spacer po Rynku.
  • II. 27.09 – Śniadanie, Hala Ludowa – miejsce imprez sportowych, koncertów i targów między narodowych, Grające Fontanny, Ogród Japoński, Panorama Racławicka, Uniwersytet Wrocławski, obiadokolacja i wieczorny spacer po Starówce.
  • III. 28.09 – Śniadanie, Katedra Wrocławska, Ogród Botaniczny, Sky Tower – podziwianie panoramy Wrocławia, przejazd do Świdnicy, zwiedzanie Katedry i Świątyni Pokoju, zakwaterowanie w Hotelu w Szczawnie Zdroju obiadokolacja i spacer po Uzdrowisku.
  • IV. 29.09 – Śniadanie, Przejazd do Krzeszowa i zwiedzanie Opactwa Cystersów (zabytek skali światowej), Osówka – podziemne miasto Hitlera w Górach Sowich, Starówka Wałbrzyska, Szczawno Zdrój i Jedlina Zdrój – zwiedzanie uzdrowisk, obiadokolacja i czas wolny.
  • V.30.09 – Śniadanie, Centrum Nauki „Stara Kopalnia” – odrestaurowana kopalnia węgla kamiennego, Książ – zwiedzanie największego zamku na Dolnym Śląsku, powrót do Chłapowa i przyjazd w godzinach późnonocnych.

Zaplanowane jest uczestnictwo w dwóch Mszach Świętych. Koszt 750 zł., w tym: przejazdy autokarem, cztery noclegi, cztery śniadania, cztery obiadokolacje, bilety wstępów, opieka pilota.

Komentarze

komentarze