Wycieczko-pielgrzymka: „Portugalia i Galicja – tam gdzie kiedyś kończył się świat”

(26.09-02.10.2022)

 • majestatyczna Lizbona
 • sanktuarium fatimskie
 • Batalha
 • Coimbra i najstarszy uniwersytet portugalski
 • Porto – miasto wina
 • stolica Rias Baixas – Pontevedra
 • Combarro – najsłynniejsza wioska rybacka Galicji
 • Santiago de Compostela – miasto świętego Jakuba
 • historyczny port w La Coruna
 • piękne plaże Nazare
 • Obidos – miasto królowych

Organizator w ramach realizacji usługi zapewnia następujące świadczenia: · przelot samolotem czarterowym · opłaty lotniskowe · przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu · zakwaterowanie w hotelu (7 rozpoczętych dób hotelowych), · wyżywienie: śniadania i obiadokolacje · opiekę polskiego pilota podczas objazdu · Ubezpieczenie TU Europa S.A. wariant rekomendowany (NNW, KL i bagaż, CP), · Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy

Organizator w ramach realizacji usługi nie zapewnia następujących świadczeń (cena nie obejmuje): opłaty za pakiet z tytułu realizacji programu zwiedzania (m.in. wstępy, napiwki, system TGS, opłaty rezerwacyjne itp) w kwocie ok. 150 EUR /os – pakiet płatny u pilota na miejscu. Pakiet nie zawiera kosztu podatku turystycznego w hotelach w Lizbonie (ok 2 EUR/os/dzień), Porto (ok 2 EUR/os/dzień) i rejonie Algarve (ok 1,5 EUR/os/dzień) i transportu do i z Warszawy

Cena 3900 złotych

Zapisy: Parafia Miłosierdzia Bożego w Chłapowie: sskob@wp.pl, Tel. 602574613 – Ksiądz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze