Ogłoszenia – 9 czerwca 2024 r.

X Niedziela Zwykła

  1. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30 w niedziele o 15.00.
  2. Ponadto w tym tygodniu w środę przypada wspomnienie błogosławionych męczenników II wojny światowej, w czwartek obchodzimy wspomnienie św. Antoniego – patronalne święto parafii w Kuźnicy, w piątek bł. Michała Kozala. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i powierzamy opiece ich Świętych Patronów.
  3. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii i cele budowlane i te składane do puszki na jego sprzątanie.

Życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze