Kurs przedmałżeński w Matemblewie

Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński, przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa, który odbędzie się przy Centrum Apostolstwa Rodziny Chrześcijańskiej w Gdańsku-Matemblewie (ul. Matemblewska 67).

Terminy w roku bieżącym:

– 28 i 29 marca 2020  (na całość kursu składają się zajęcia w sobotę i niedzielę)

– 25 i 26 kwietnia 2020 (sobota/niedziela)

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.00 a kończą o godz. 17.00 (w niedzielę ok. 14.00). Koszt kursu: 180 zł od pary (w tym obiad w sobotę i przerwy kawowe). Płatność gotówką na miejscu.

Prowadzenie: kapłani, doradcy życia rodzinnego, małżonkowie.Ilość miejsc na kursie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia, które przyjmujemy telefonicznie – Agata Mincha tel. 502 319 721.

Uwaga! Udział w tym kursie stanowi alternatywną formę kursu przedmałżeńskiego, bądź jego uzupełnienie; nie zwalnia narzeczonych z udziału w trzech spotkaniach w Poradni Rodzinnej.

Komentarze

komentarze