Ogłoszenia – 18 czerwca 2023 r.

XI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w sobotę uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela.
  2. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30, dziś i za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 16.00.
  3. W czwartek Godzina Święta od 9.15-10.15.
  4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły w piątek o godz. 8.00.
  5. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii przedstawiciela GSD. Ten dzień w naszym dekanacie będzie szczególną okazją do modlitwy za nasze seminarium. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie tej diecezjalnej uczelni.
  7. Od przyszłej niedzieli porządek wakacyjny niedzielnych nabożeństw.
  8. Od przyszłej niedzieli po Mszach świętych lektorki będą rozprowadzać pod kościołem słodkie przekąski. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele budowy kościoła.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii i te składane do puszki na sprzątanie. Przy skarbonce dla naszych gości wyłożone są cegiełki na budowę kościoła. Do mieszkańców naszej parafii zostaną one przyniesione przez panów, roznoszących koperty w ciągu wakacji.

Ksiądz Sławomir Skoblik – proboszcz