Ogłoszenia – 29 kwietnia 2018 r.

V Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2018 r.

  • We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszam w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30, dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00.W ramach nabożeństwa dla dorosłych będziemy poznawać najnowszą encyklikę papieża Franciszka.
  • W tym tygodniu 1 maja spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich krewnych o godzinie 10.00.
  • W środę przypada wspomnienie św. Atanazego, zaś w piątek św. Floriana.
  • W czwartek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy świętych niedzielny. O 10.30 – 15 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Polecam dzieci modlitwie wiernych. O 17.00 nabożeństwo majowe, wspólne zdjęcie i rozdanie pamiątek.
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do południa odwiedzę stałych zgłoszonych chorych, po południu okazja do spowiedzi świętej od 15.30 z przerwą na nabożeństwo majowe dla dzieci. Msza święta o 17.00 będzie wotywną o NSPJ, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy pierwszopiątkowe. Z racji długiego weekendu ks. arcybiskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę o 16.00 wyjątkowa uroczystość – Msza święta w intencji naszych strażaków, a po niej poświęcenie nowego sztandaru.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Biuletyn Parafialny.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Matemblewa. Pielgrzymka odbędzie się 14 maja. Koszt autokaru 35 złotych.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 14.15 spotkanie Żywego Różańca połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia i litanią loretańską.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze